Anunturi comuna|

INFORMARE

COMUNA PALANCA, titular al proiectului „Consolidare maluri pârâul Ciugheş, în sat Ciugheş, comuna Palanca, judeţul Bacău”, propus a se realiza în com. Palanca, sat Ciugheş, judeţul Bacău, anunţă publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenţia pentru Protecţia Mediului Bacău, în cadrul procedurii de evaluare a impactului asupra mediului, că nu necesită evaluarea impactului asupra mediului.

Proiectul deciziei de încadrare şi motivele care o fundamentează pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Bacău din Str. Oituz, nr. 23, în zilele de luni până joi, între orele 8-16 şi vineri între orele 8-14, precum şi la următoarea adresă de internet: www.apmbc.anpm.ro

Publicul interesat poate înainta comentarii la proiectul deciziei de încadrare în termen de 10 zile de la data publicării anunţului pe pagina de internet a Agenţiei pentru Protecţia Mediului Bacău.

Adresa ta de email nu va fi publicată.

Close Search Window